Ücretsiz Web Forumlari

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘yeni parti’ sorusuna yanıt

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni parti kurulacağı iddiasıyla ilgili, “Bunlar bir dava anlayışının dışında olanlardır. Onun için bu noktada çok da fazla bunları dert edinmiyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘yeni parti’ sorusuna yanıt
05 Temmuz 2019 - 14:52 'de eklendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde bir otomobilde meydana gelen patlama ile ilgili açıklama yaptı.

Erdoğan, “Şu andaki tespitler, daha çok terörle bir bağlantısı olabilir istikametinde. Araçta bomba olduğu belli, onun patlaması neticesinde İçişleri Bakanımın verdiği bilgiye göre 3’ü de ölmüş.” dedi.

Erdoğan, Yeni parti iddiaları konusunda ise, “Şu anda benim partimin içerisindeki muvazzaf milletvekili arkadaşlarımın içinde böyle bir şey söz konusu değil ama partimle şu anda hiçbir ilişkisi olmayanların bu tür bir çalışması varsa bu da ayrı bir konu. Biz yola çıktığımız arkadaşlarımızı hep yoldaş olarak gördük ama maalesef yoldaş olmaktan çıkıp çok daha farklı istikamete gidenler oldu. Bunlar bir dava anlayışının dışında olanlardır. Onun için bu noktada çok da fazla bunları dert edinmiyoruz. Bu yolda beraber yürüyen arkadaşlarımız bizim yoldaşımızdır, dava arkadaşımızdır. Olmayanlar da kendi yollarına gider, biz de yolumuza devam ederiz.” ifadelerini kullandı.

Reyhanlı'da araçta patlama: Ölü ve yaralılar varReyhanlı’da araçta patlama: Ölü ve yaralılar var

 

Kaynak: AA

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER