Ücretsiz Web Forumlari

Binali Yıldırım oyunu Tuzla’da kullandı

Oyunu Tuzla’da kullanan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldırım, “İstanbul halkının verdiği kararın başımız gözümüz üzerinde yeri var.” dedi.

Binali Yıldırım oyunu Tuzla’da kullandı
23 Haziran 2019 - 12:43 'de eklendi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, oyunu Tuzla’da kullandı.

Yıldırım, eşi Semiha Yıldırım ile oyunu kullanmak için Tuzla’daki konutundan saat 11.23’te Aydınlı Mahallesi Emlak Konut Cemil Meriç İlkokulu ve Ortaokuluna geldi.

Binali Yıldırım, “İstanbul halkının verdiği kararın başımız gözümüz üzerinde yeri var, mutlaka en doğru kararı vermiş olacak, buna yürekten inanıyorum.” dedi.

“Bilerek, bilmeyerek eğer bir İstanbullu kardeşimize, rakiplere bir yanlış yapmışsak, haksızlık yapmışsak helallik istiyorum.” ifadelerini kullanan Yıldırım, “Kampanya esnasında belki kırgınlıklar olabilir, rakipler arasında da olabilir veya vatandaşlarımızdan kırgınlıklar olabilir… Bugün artık kırgınlıkları bırakma, geleceğe odaklanma zamanıdır.” şeklinde konuştu.

Yıldırım, “İstanbul’un bir dünya şehri olması için bugüne kadar ülke genelinde edindiğimiz tecrübeleri uygulamak için seçimler önemli bir fırsat. İstanbul için ülkemiz için bu seçimler hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER